صفحه در حال بارگذاری
لطفاً صبر کنيد...
سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور
اداره کل آموزش فنی و حرفه ای فارس
مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان لارستان بزرگ
امروز دوشنبه 3 تیر ماه 1398
ورود به سیستم -کارمندان
کاربر مهمان خوش آمدید
وب سایت رسمی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان لارستان بزرگ
رونق تولید
     


عناوین سایت
موقعیت مرکز

محاسبه قبولی در آزمون

کارآموز محترم :
لطفاً برای محاسبه نمره نهائیتان،نمره کتبی و نمره عملی خود را در کادر های زیر وارد کنید
سپس بر روی دکمه محاسبه کلیک نمائید.


نمره کتبی
نمره عملی

جستجو در سایت

آمارهای بازدید سایت
بازدید امروز300 نفر
بازدید دیروز160 نفر
بازدید این هفته4849 نفر
بازدید هفته قبل5354 نفر
بازدید این صفحه8191 بار
کاربران آنلاین5 نفر
بازدید کل سایت306702 نفر
واحد آموزش
بخش آموزش

به آموزشهایی  که دارای مکان تجهیز شده ی  ثابت در مراکز آموزش فنی و حرفه ای باشند آموزشهای ثابت گویند و عموما رشته های پایه و تخصصی که نیاز به تجهیزات و ماشین آلات زیاد دارند در این گروه آموزشی قرار می گیرند.

بخشی از آموزشهای سازمان در قالب آموزش در صنایع ویژه شاغلین بازار کار و در راستای صیانت از نیروی کار و ارتقاء سطح  مهارت  آنان همگام با فن آوریهای روز در قالبهای آموزش در مراکز جوار کارگاهی و بین کارگاهی و آموزش ضمن کار می باشد.

الف -  آموزش در مراکز جوار کارگاهی و بین کارگاهی: این مراکز به منظور گسترش آموزشهای فنی و حرفه ای و تامین نیروی انسانی ماهر مورد نیاز صنایع می باشند و نسبت به آموزش رشته های مورد نیاز اقدام می نمایند.

 مرکز جوار کارگاهی مرکزی است که از لحاظ تجهیزات آموزشی مستقل از جریان خط تولید بوده و هر واحد به تنهایی یا چند واحد به اشتراک می توانند آن را تاسیس و اداره نمایند و مرکز آموزش بین کارگاهی مرکزی است که در بین دو واحد تولیدی به منظور آموزش مهارتهای شغلی توسط صنایع بزرگ ایجاد می  شود.

ب -  آموزش ضمن کار : این آموزشها به منظور افزایش مهارت شاغلان در صنعت در محل و در حین انجام کار واقعی بدون جدا کردن شاغل از کار صورت می پذیرد.

مطابق مواد 107 تا 188 و ماده 196 قانون كار جمهوري اسلامي ايران ، سازمان آموزش فني و حرفه اي كشوردر سال 1380 به منظور برنامه ريزي و اجراي دوره هاي لازم در رشته هاي مختلف كشاورزي و صنايع تبديلي و تكميلي اقدام به ايجاد مديريتي تحت عنوان مديريت آموزش صنايع كشاورزي و صنايع تبديلي و تكميلي نمود. متعاقب آن بر اساس ضرورتي كه در آموزش ساير رشته ها براي روستائيان كشور محسوس مي شد و نيز به منظور دستيابي به توسعه آموزش نيروهاي فاقد تخصص و نيز ارتقاي مهارت شاغلين در بخشهاي مختلف صنايع ،خدمات و كشاورزي در مركز دهستان و روستاهاي پرجمعيت، اين مديريت در اواخر سال 1386 به دفتر امور آموزش روستايي تغيير نام داد، تا از اين رهگذر بتواند به ارائه خدمات گسترده تري در سطح روستاها بپردازد.

از جمله بخش های آموزشی است که آموزش مهارت در آن براساس انعقاد تفاهم نامه بین سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور و سازمان زندان ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور (وابسته به قوه قضائیه) به منظور مهارت آموزی مدد جویان و زندانیان در محل ندامتگاه ها با هدف اشتغال آنان پس از آزادی از زندان و به تبع آن کاهش احتمال بازگشت مجدد آنان به زندان انجام می پذیرد.

به منظور احراز شرایط اشتغال جوانان بعد از خدمت سربازی، طرحی تحت عنوان طرح آموزش فنی و حرفه ای سربازان در بهمن ماه 1371 توسط سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور تهیه و پس از تصویب هیأت دولت و مقام معظم رهبری، آیین نامه اجرایی آن به نیروهای مسلح و ادارات کل آموزش فنی و حرفه ای سازمان در کشور ابلاغ گردید.طبق این قانون اداره کل با همکاری مسئولان اداره آموزش در پادگان ها در نشست های کارشناسی، پس از برنامه ریزی و توافق های لازم بر اساس استانداردها به آموزش پایه و پیشرفته سربازان در محل پادگان ها می پردازد و پس از پایان دوره و انجام آزمون، گواهینامه به آنها اعطاء می گردد. بیش از 180/000نفر ساعت در سال آموزش مهارت های فنی و حرفه ای را در پادگان ها فرا می گیرند.

لطفاً صبر کنید ...لطفاً نظرات خود را درباره این صفحه شرح دهید
*نظر شما :
درصورت تمایل نام و شماره تلفن خود رابنویسید
نام :
شماره تلفن یا ایمیل :
کد امنیتی :captcha       
لطفاًکدامنیتی بالارا
درکادر روبرو بنویسید
 
اطلاعیه های مهم

عملکرد مرکز آموزش فنی و حرفه ای لارستان در دولت تدبیر وامید


عملکرد مرکز آموزش فنی و حرفه ای لارستان در دولت تدبیر و امید


بازدید همگانی


پیام ریاست محترم سازمان به مناسبت 6 مرداد


طرح های پژوهشی


پیام ریاست محترم مرکز آموزش فنی و حرفه ای لارستان بزرگ به مناسبت افتتاح سایت این مرکز


آرشیو کامل          

تصویر روز

نظر سنجی

این وب سایت به چه میزان جوابگوی نیازهای شما بوده است؟

عالی
خوب
متوسط
ضعیف
 
ارتباط باما

شماره های تماس:
رئیس مرکز : 1156 5225 071
مسئول آزمون : 8604 5224 071
فکس : 1156 5225 071
سامانه شهروند الکترونیک :
کلیک کنید -> tvtof.ir
آدرس:
شهرستان لارستان- شهرجدید- بلوار شهید ساریخانی- خیابان معلم 4- جنب خوابگاه دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی لارستان- مرکز آموزش فنی و حرفه ای لارستان